راه کوتاه

طراحی سایتی زیبا و جذاب با معرفی بهتر به موتورهای جستجو، بالا بودن ترافیک سایت ( افزایش تعداد بازدیدکنندگان) و فروش بیشتر از اهداف اصلی کلیه کاربران اینترنت است. تجارتی با یک وب سایت کارآمد، می‌تواند به راحتی شناخته شده و اعتماد مشتریان را جلب نماید که در نهایت فروش شما را افزایش می‌دهد. از مهمترین معیارهای گروه پرنیا در ارائه خدمات طراحی سایت، انجام سفارش طراحی با توجه به نیاز و بودجه در نظر گرفته شده مشتری می‌باشد. طراحی سایت توسط گروه پرنیا طی سه مرحله صورت میگیرد که مراحل آن به ترتیب زیر انجام خواهد شد.

راه کوتاه اندیشه ای برای همه

برآنیم تا علاوه بر ارائه راهکارهای نوین دنیای پیامکی، متناسب با هر سلیقه و هرقشر از جامعه، ضمن بهبود فرهنگ استفاده از این فناوری موثر ارتباطی، از اتلاف زمان بکاهیم و در کاهش هزینه های مالی استفاده کنندگان نیز سهمی موثر داشته باشیم. امید است در راهی که پا نهاده ایم با یاری پروردگارمان موفق بوده و در خدمتگزاری به مردمان این دیار پارسی زبان سربلند باشیم.

 

 

 

 طراحی سایت های استاتیک

طراحی سایت های استاتیک

 • ایجاد صفحات ایستا (بدون امکان ویرایش)
 • طراحی گرافیکی سایت
 • استفاده از انیمیشن های فلش مانند اسلاید و یا تبلیغات
 • گالری تصاویر
 • نمایش آمار بازدید
 • لینک به سایت های دیگر (بدون امکان ویرایش)

طراحی وب استاتیک (Static Web Design) از اولین روش های طراحی وب (Web Design) بوده که توسط طراحان وب استفاده می شده است. در این روش طراحی وب سایت (Static) ابتدا تمامی اطلاعاتی که می بایست در وب سایت قرار بگیرد در اختیار طراحان و برنامه نویسان قرار داده می شود و در طی انجام مراحل طراحی، این اطلاعات بر روی سایت قرار می گیرد. برای تغییر اطلاعات این قبیل سایت ها، ابتدا با توجه به ساختار طراحی این اطلاعات توسط طراحان سایت قابل تغییر می باشد. تغییرات مورد نظر مشتری باید به گونه ای باشد که تغییراتی در ساختار سایت به وجود نیاورد. با وجود اینکه معمولا این روش طراحی وب از نظر اقتصادی هزینه اولیه پائین تری نسبت به روش های دیگر طراحی وب سایت دارد، ولی اگر قصد دارید برخی از وظایف معمول شرکت خود را بر عهده وب سایت خود قرار دهید و سرمایه گذاری بیشتری در این زمینه انجام دهید، به عبارت دیگر وب سایت یکی از روش های مهم اطلاع رسانی شرکت یا سازمان شما باشد روش طراحی وب استاتیک به صرفه نخواهد بود و ما به شما روش های دیگر طراحی از جمله سیستم مدیریت محتوا (CMS) و پورتال(Portal) را پیشنهاد میکنیم. در طراحی سایت استاتیک معمولا تمرکز بر روی طراحی گرافیکی سایت بوده و وب سایت بیشتر نقش یک کاتالوگ الکترونیکی را ایفا می کند. این قبیل سایت ها را معمولا به مشتریانی پیشنهاد می کنیم که قصد تغییر محتوای سایت خود را نداشته و یا به ندرت احتیاج به تغییر آن پیدا می کنند .

طراحی سایت های داینامیک

طراحی سایت های داینامیک

 • دارای پنل مدیریتی برای اعمال تغییرات
 • ایجاد بی نهایت صفحه
 • حجم پایین دیتا خصوصا برای سایتهای بزرگ
 • امکان بروزرسانی توسط خود شما
 • مدیریت سئوی قوی
 • طراحی گرافیکی سایت
 • سایتی پرمحتوی و پویا داشته باشید

یکی از روشهای طراحی وب طراحی داینامیک می باشد. طراحی وب سایت صرفا باعث موفقیت شما نخواهد شد . بروز بودن اطلاعات وب سایت شما ، داشتن تصاویر بروز و مرتبط ، کارایی و داشتن یک طرح گرافیکی همسان با نوع فعالیت شماست که وب سایت شما را از دیگر رقبای شما متمایز خواهد کرد بسیار موثر میباشد . سایهای داینامیک دارای پنل مدیریتی می باشند که توسط آن مدیر سایت میتواند محتوای سایت را تغییر دهد یا محتوای جدیدی ایجاد کند بروزنمودن سایت یکی از ملزومات برای افزایش تعداد بازدید کنندگان و بالابردن رتبه سایت در گوگل میباشد که این نوع سایتها سرعت و سادگی به روز رسانی اطلاعات را به مدیران سایت هدیه می کنند زیرا تنها اطلاعات پایگاه داده به روز رسانی می شود، نه صدها صفحه دیگر! در عین حال بروز نگاه داشتن محتوای سایت کمک شایانی در معرفی خدمات شما و از نکات کلیدی در تجارت الکترونیک است. از جمله دیگر ویژگیهای وب سایت داینامیک می توان به تهیه گزارش از سیستم (تعدا بازدید از صفحات)، نظرات کاربران، تبلیغات سایت، امکان عضو گیری و مدیریت کاربران اشاره کرد. این ویژگی ها بنا به درخواست شما و پس از بررسی نیاز دقیق در وب سایت گنجانده خواهد شد. ذکر این نکته که با طراحی صحیح و کد کردن اطلاعات میتوانید امنیت سایت را نیز بالاببرید در همین راستا هدف آریان وب بکارگیری آخرین متدهای برنامه نویسی با درنظر گرفتن موارد امنیتی و همچنین راهکارهایی برای افزایش ترافیک سایت می باشد.

 

خدمات طراحی وب سایت

کاتالوگ آنلاین

با بکارگیری آخرین متدهای برنامه نویسی و درنظر گرفتن موارد امنیتی و همچنین راهکارهایی برای افزایش ترافیک سایت

فروشگاه مجازی و تجارت الکترونیک

با بکارگیری آخرین متدهای برنامه نویسی و درنظر گرفتن موارد امنیتی و همچنین راهکارهایی برای افزایش ترافیک سایت

وب سایت های تبلغاتی

با بکارگیری آخرین متدهای برنامه نویسی و درنظر گرفتن موارد امنیتی و همچنین راهکارهایی برای افزایش ترافیک سایت

 

روند کاری گروه مادر 3 مرحله

 تلاش برای بهبود مستمر کیفیت خدمات ارائه شده به مشتریان برای افزایش رضایت مندی آنان ، یکی از اصول اصلی فعالیت های ما محسوب می شود.

 بیشتر بدانید +

برنامه ریزی و استراتژی

برنامه ریزی و استراتژی

مجموعه‌هايي از هدف‌ها، دستورها، گام هايي که بايد برداشته شود، و ديگر عناصر لازم براي اجراي يک کنش شناخته شده هستند.

طراحی و توسعه

طراحی و توسعه

طراحی شامل ساخت مطالب و قالب سایت می باشد و توسعه شامل ساخت عملکرد سایت و آزمایش قابل استفاده بودن آن می باشد.

تست و تحویل

تست و تحویل

تست سایت در اندازه های مختلف برای بهتر نمایش دادن سایت شما از دید کاربران موبایل ها و تبلت ها یا Pc ها با رزولیشن های مختلف.

بالا